Cena: 1250,- Kč za 10 lekcí – tel. 739 019 545
Cena: 1250,- Kč za 10 lekcí – tel. 774 019 838

PLAVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ BEZ RODIČŮ 4 – 7 let
Cena: 1300,- Kč – 1x, 2x týdně 1800,- Kč na školní pololetí – tel. 774017838
PLAVECKÁ ŠKOLA SPORT p. o. ČESKÁ LÍPA, VŠEOBECNÉ INFORMACE

Informace

PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2017

Tradiční republiková akce je pořádána již od roku 1992. Tento projekt vymyslel a realizoval pan Aleš Procházka, nyní soutěž probíhá pod záštitou České asociace Sport pro všechny. Letos se konal již 26. ročník této soutěže, ve které mají možnost startovat plavci všech věkových kategorií. I naše město se tohoto klání zúčastnilo.
Dne 4. 10. 2017 mohl kterýkoli zájemce navštívit bazén ve Sportareálu a zaplavat libovolným stylem, na čas, trať 100 metrů a otestovat si tak svou aktuální formu a zároveň se na chvíli ocitnout v roli jednoho z reprezentantů svého města.
V několika městech České republiky tak spolu na dálku soutěžila veřejnost v plavání. Byly k vidění všechny plavecké způsoby kromě motýlka. Styl jednotlivých závodníků byl v mnoha případech velice osobitý, ale všichni zaslouží obrovskou pochvalu, že se postavili na start, ne až tak krátké tratě (100 m).
Celkem byly vypsány tři kategorie: v kategorii A soutěžily města do 20 000 obyvatel, v kategorii B města do 50 000 obyvatel a v kategorii C města nad 50 000 obyvatel.
Letos se Česká Lípa umístila na 5. místě v kategorii B. Účastníků bylo letos o něco méně než minulý rok – letos 123. Společně plavci získali 2 131 bodů.
Nejmladší účastnicí byla Terezka Zigová - 6 let.
Nejstarším účastníkem soutěže byl pan Pavel Barvík 72 let.
Všem zúčastněným tímto děkujeme za reprezentaci města!

Text / Html
[Insert your text here]

Vytíženost

Poslední návštěvník je vpuštěn 1,5 hod. před ukončením provozní doby.

Provozní doba

Ceník

PERMANENTKY DO BAZÉNU:
- hotově k zakoupení na recepci bazénu v 1. patře areálu
- na fakturu po předložení objednávky s fakturační adresou, typem permanentky, počtem kusů a celkovou částkou na Ekonomickém úseku ve 2. patře areálu (od 7:00 - 15:30 hod., pracovní dny mimo svátky a víkendy).