MŮŽEŠ TO BÝT ZROVNA TY !!

Koho hledáme?

Volné pracovní pozice:

Strojník – obsluha bazénové technologie, údržba ledové plochye

v příspěvkové organizaci Sport Česká Lípa, Barvířská 2690

Pracovní náplň:

- údržba a kontrola bazénového zařízení, obsluha bazénové technologie, kontrola kvality vody
a vzduchu, údržba ledové plochy na zimním stadionu

 Požadujeme:

-  zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

- zkušenosti v oblasti obsluhy bazénové technologie vítány

- manuální zručnost

 Nabízíme:

- nástup od 1. 5. 2024

- pracovní smlouva na 1 rok – úvazek 75% /30 hodin týdně/, poté prodloužení

- nástupní plat dle platných mzdových tabulek, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení

- pracovní doba: turnusové směny - 12 hodin (dlouhý a krátký týden)

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování

 Životopisy zasílejte na e-mail: sprava@sportlipa.cz

Plavčík

- vykonávání dozoru nad provozem bazénu

- zajišťování ochrany a pomoci lidem při pobytu ve vodě – plavecký bazén, veřejné venkovní koupaliště

- poskytování 1. pomoci v případě úrazu

 Požadujeme:

- dobrou fyzickou kondici – dobrý plavec, znalost poskytnutí 1. pomoci

- kvalifikační kurz plavčíka – vítán, možnost absolvování po nástupu do zaměstnání

-  dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost

 Nabízíme:

- nástup od 1.5.2024

- pracovní smlouva na 1 rok– úvazek 75% /30 hodin týdně/, poté prodloužení