Novinky

 
Registrace na 3. ročník City Cross Run & Walk 2018 byla zahájena
Kdo má zájem aktivně se zúčastnit zážitkového běhu Českou Lípou a přesto přírodou, může se již zaregistrovat do 3. ročníku City Cross Run & Walk. Ten se koná v sobotu 15. 9. 2018 a moderátorem celé alce bude olympijský vítěz Aleš Valenta.
Registraci do závodu můžete provést ZDE. http://citycrossrun.cz/registrace/
Na závodníky čekají stejné distanční trasy jako v předchozích ročnících – 16 km, 7 km a štafety 2x8 km. Pro rodiny s dětmi je připravený rodinný běh, pro milovníky turistiky pak tradiční procházka. Školy poběží štafetový závod vícečlenných družstev.
Startovné činí 300 Kč, v jeho ceně je běžecké tričko Finisher a vouchery na občerstvení.

Výraznou změnou je, že závod má nového generálního partnera, kterým se stala firma Docter Optics – světový výrobce skleněných čoček pro automobilový průmysl. Ta věnovala i hlavní ceny, kterými jsou tzv. prize money, kdy si ti nejlepší odnesou finanční šeky. Na trase 16 km (muži a ženy) bude vyplaceno za 1. místo 15 000 Kč, za 2. místo 10 000 Kč a za 3 místo 5 000 Kč. Pro nejrychlejší na trase 7 km (muži a ženy) je určeno za 1. místo 9 000 Kč, za 2. místo 6 000 Kč a za 3. místo 3 000 Kč. V ostatních kategoriích si vítězové odnesou věcné ceny.

Moderátorem celého běžeckého dne bude olympijský vítěz v akrobatických skocích na lyžích z roku 2002 Aleš Valenta. Ten zde natočí s přítomnými dětmi i příspěvkem do svého pořadu Lvíčata, který vysílá Česká televize na „déčku“.
Chybět nebude ani koncert. Do České Lípy přijede vítěz kategorie „Skokan roku“ z ankety Český slavík 2012, kapela EDDIE STOILOW.
Letošní závody budou mít i charitativní rozměr, kdy každý bude pomoci podpořit handicapované děti v nadaci Naše dítě.
Veškeré informace a registrace na závod jsou k dispozici na www.citycrossrun.cz
 
 
 

Informace

 
Kompletní informace, a kdo se již registroval, zjistíte na www.citycrossrun.cz v sekci registrace - startovní listina.

foto + video